HAKKIMIZDA

NURSEMA ÖZTÜRK

1988 yılında İç Mimar Nursema Özdiner Öztürk olarak Atölye MimarlıkA.Ş de başlayan iş yaşamı ortaklıkla 1996 yılına kadar devam etti.

1994 te İnş. Müh. A.Mustafa Öztürk ile İsimlerin baş harfini birleştirerek M ve N Mimarlık A.Ş olarak kurulduktan sonra . Ulusal bir marka olarak çok sayıda üst düzey Yerli ve Yabancı Firmalara ve seçkin kişilere hizmet sunmuş, kendini kurumsal biçimde kalite standartlarına adapte ederek çeşitli alanlarda İç mimari proje - mimari - danışmanlık ve anahtar teslimi projeleri başarıyla yürütmüştür. Oteller, Alışveriş merkezleri, Bankalar ve sosyal tesisler gibi farklı ölçeklerdeki projelerde uzmanlaşarak deneyimiz ile fark yaratmaktan mutlu olmaktayız.

Modern İç mimari ve tasarım vizyonumuzu dünyalara dokunmak ve zamansız bir tasarımın anlayışını kullanıcının mutluluk katsayısını arttırmak ve dokunuşlarla fonksiyonel ve estetik iç mekanlar yaratarak gerçekleştirmekten çok mutlu oluyoruz.
M ve N Mimarlık ve Nursema Öztürk design studio çalışanları ile aile olmuş ve deneyimlerle 30 yıl geçirmişken her geçen gün gençleşme ve çağdaşlığı devam ettirme şansını Ailenin şirkete katılan genç kuşağı olan İç mimar Doruk Alp Öztürk ve Mimar Alara Öztürk ile yoluna vizyoner olarak devam ettirme şansına sahip olmuştur.

TOP