HAKKIMIZDA

Lorem ipsum is placeholder text commonly used in the graphic, print,

BİZ KİMİZ

32 yıllık tecrübemizle….

1988 yılında başlayan bu sevda, birçok güzel projenin oluşumu ile birçok konuda faaliyetine devam etmektedir.

1988-1996 yılına kadar ”Atölye Mobilya mimarlık A.Ş.” de başlayan İçmimari / tasarım / uygulama kariyeri başarı ile onlarca kurumsal firmanın proje ve uygulamasını yaparak bu ortaklık  1996 yılında dostlukla tamamlandı.

1994 yılında kurulan ve isimlerinin baş harflerinden oluşan,  yepyeni bir marka ile M veN Mimarlık A.Ş. kuruldu .  Her geçen gün daha büyük projelerle çıtasını yükselten bir marka haline dönüştü. Tüm bu işler bir yandan devam ederken, kurumsal kimlik çalışmaları ve iç mimari tasarım işini yaratıcılığımızı daha farklı seviyeye yükseltsin ve diğer şirketimizde de  yaptığımız anahtar teslim AVM, banka, otel ve ticari mekan uygulama ve proje işlerindeki enerjimiz bölünmesin ve bambaşka bir kadro ile devam etsin istedik.

2000 yılında milenyum ile beraber yepyeni bir imaj ile Nursemadesign markası gündeme geldi ve yaratıcılığımızı daha özgün hale getirdi,  M ve N mimarlık A.Ş ye’de projelerinde destek vermeye başladı .

Kurumsal markaların her turlu iç mimari proje ihtiyaçlarına tasarım yapmaya başladı. Aynı zamanda kendi ürünlerini tasarlayarak ödüller ile tasarımcı tarafını taçlandırmaya devam etmektedir.

NURSEMA ÖZTÜRK

1987 yılında Marmara Güzel Sanatlar Fakültesinde Endüstri ürünleri Tasarımı – İç mimarlık Bölümünde Lisansını tamamladı. 1990 yılında Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi İç mimarlık bölümünde Yüksek Lisansını tamamladı. Maltepe Üniversitesinde Doktorası devam etmektedir.

1988 yılında girdiği Atölye mimarlık ‘ta uzun süre  kurumsal işlerin proje ve uygulaması çalışmaları yaptı , 1993 yılında Paris’ te staj yaptıktan sonra Aynı yıl Avrupa da birçok Ofis mobilyası  üretim  tesisinde araştırmalar yaptı ve Türkiye ye döndükten sonra Ofis mobilyaları üretim tesisi kuruluşunda bulundu. 1996 yılında USA /Seattle Üniversitesinde bazı eğitimler aldı ve sonrasında 1996 yılında M&N Mimarlık A.Ş.de kurucu ortak oldu.

2002 yılından itibaren birçok üniversitede iç mimari proje dersleri vermektedir.  IF Product Design 2008 tasarım yarışmasında LONİ   adlı   taburesi   ile  finale  kaldı.  Alman içmimarlar Birliği ( BDIA ) Türkiye temsilciliği görevi ile üniversiteler arası tasarım alanında Workshop, konferans ve sergiler düzenlemekte, Tasarım ve İç mimari konularda faaliyetleri yürütmektedir. 2010 yılında Tasarımparkını kurarak tasarım adına faaliyetlerde bulunmaktadır.

En son 2014 yılı başında Hollanda/ Frame -GOODS kitabında tek Türk tasarımcı olarak ‘’Box’’ tasarımı kapakta yer aldı.

TOP