Menu

M&N KONUT PROJELERİNDE / İÇ MİMARİ KONSEPT ÇALIŞMALARI

Nursema Design olarak M&N Mimarlık Projelerinde İç Mimari projelendirme, Malzeme Seçimi , 3D Görsel Çalışmalar , Cephe Tasarımları hizmeti verilmektedir.

21 yıllık İş bitirme deneyimi ile hareket  eden M&N MİMARLIK İNŞ. SAN. TİC  A.Ş 1994 yılında kuruldu. Türkiye’de çağdaş ve seçkin  Kurumsal inşaat projelerini uygulayan MN  150 nin üzerinde  AVM  inşaatı , 300 ‘ün üzerinde banka şubesi ve milyon m2 iş yapabilme yetisiyle adından çok iyi bahsedilen bir firma olmuştur.

2010 yılından itibaren yüklendiği misyon ile fark yaratan MN , Kadıköy / YOĞURTÇUPARKI ve çevresine Müteahitliğin ötesinde tasarım dili ve kalitesiyle Butik konut projesi üretmeye devam etmektedir.

MN  Güçlü  ve vizyoner  tasarım ekibi ile Konut projelerine ve semtine artı bir  katma değer  katabilen iyi bir “mimarlık , iç mimarlık, inşaat proje yönetimi ve müteahhitlik” firmasıdır.

İdealimiz dünya standartlarına uygun kalite ile üretilmiş en iyi mimarlık ve mühendislik çözümlerini bulmak ve bunları toplum yararı gözeten Yüksek  yaşam standartlarına dönüştürmektir.

 

M&N PARK 24

MN24 Gündüz Cephe Görünüşü tabelasızB Blok ters dublex-Giriş kat  salon B Blok ters dublex Alt Kat-Ebeveyn Yatak Odası B Blok ters dubleks-Giriş Kat MutfakB Blok ters dubleks Alt kat-Salon A Blok Ön Dublex D-8 Ebeveyn BanyoA Blok Ön dubleks-Salon A Blok Ön dubleks Ebeveyn Yatak Odası A blok dublex D-11 merdivenA blok Arka dublex D-10 mutfak A Blok arka dubleks Salon A Blok Ön dubleks-Salon_2İç Bahçe A - B Blok Cephe gece

PARK DERYA 52

Derya Apt-Cephe 3

Derya Apt-Cephe 2Park Derya D24- Ön Dubleks SalonDaire-24 Ön MerdivenPark Derya D24-5 Y.Odası Park Derya D24-4 Çatı Salon Park Derya D24 TerasPark Derya Daire-23-1 Salon Park Derya Daire-23-2 SalonDerya Apt-CephePark Derya D23 Ebeveyn Yatak OdasıDerya Apt-Ön BahçeDaire-24 Ön Dubleks-MutfakPark Derya D24- Salon   

M&N PARK PRESTİJ

mnparkcephe2MNPARK SALON FINAL copyODA MN Oda 1mnpark-mutfak2 mnpark-mutfak mnpark-banyo2      

 

m&n mimarlik logo vektorel

preloader